Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa

  • 120 m²
  • 3 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa Dublin legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az a St. Stephen's Green park, 2 km-re található. A nyaraló Borgerhout körzetben helyezkedik el, és a környéken gyeppályás tenisz lehetőségét kínálja.

A Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa vendégei élvezhetik a kertre néző kilátást. A Dublin városi villa fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmi felszereltség részét képezik a szárító és törölközők.

A Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa egy teljesen felszerelt konyhával rendelkezik, mely a hűtővel, sütővel és üvegáruval van felszerelve. A vendégek megkóstolhatják az ír ételeket a Roly's Bistro étteremben is, amely a Dublin városi szállás 650 m-re található.

A The Abbey Színház csaknem 25 perc sétára, a Grand Canal Dock vasútállomás pedig néhány saroknyira helyezkedik el a szálláshelytől. Az üzleti vendégek élvezhetik a RDS Hangversenyterem közelségét, amely 850 m-re van. Az Aviva Stadion továbbá mindössze 9 percnyi sétára található. A legközelebbi buszmegálló a Waterloo Road, területétől nem messze a 3 hálószobás szálláshelytől.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa Dublin
118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury
Csak mobilra érvényes ár

118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury

10
Nagyszerű 3 értékelés
128 m az ingatlantól
USD 664 USD 598
éjszakánként
Shelbourne Cottages By Rds&Aviva
Csak mobilra érvényes ár

Shelbourne Cottages By Rds&Aviva

8.2
Nagyon jó 30 értékelés
354 m az ingatlantól
USD 800 USD 720
éjszakánként
4 Bedroom House Sleeps 8 Next To Aviva Stadium And Landsdown Stadium
Csak mobilra érvényes ár

4 Bedroom House Sleeps 8 Next To Aviva Stadium And Landsdown Stadium

8.8
Kitűnő 30 értékelés
433 m az ingatlantól
USD 564 USD 508
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Dublin nemzetkozi repuloter
    15 km

    Vasútállomások

    Lansdowne Road Train Station
    500 m

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Tevékenységek

    • Tenisz

    Szolgáltatások

    • Biztonsági szolgálat
    • Idegenvezetés/Jegyiroda
    • Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
    • Üdvözlő ital

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Szárító
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Kert

    A szobákban

    • Ülősarok
    • Belső udvar
    • Terasz
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A hálószobában

    • Elektromos takarók

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Szőnyegezett padló

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Coffee shop
    • Füstérzékelők

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 10:00-11:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      Hány vendéget tud fogadni a Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa?
      A Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa akár 6 vendég elszállásolására is alkalmas.
    • ❓
      Van konyha a Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa területén?
      Igen, a Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Dublin nemzetkozi repuloter
    15 km

    Vasútállomások

    Lansdowne Road Train Station
    500 m

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Fashionable Chic Townhouse In D4 Villa Dublin

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár